Ahşap Oyuncak Atölyesi

KÜÇÜK MÜHENDİSLER YETİŞTİRİYORUZ.
İlköğretim öğrencilerine yönelik 3-13 Yaş Ahşap ve Stem Uygulama Atölyeleri düzenlemekteyiz.

Çocuklar, eğitmenlerimizle birlikte çeşitli oyuncakların montajını ve boyamasını yapmakta; çeşitli el aletlerini kullanmayı ve kendi oyuncaklarını yapmayı öğrenmektedir.

Ahşap Atölyesi, ahşabın doğal dokusu ile çocukların hayal gücünü ve yeteneğini birleştiriyor. Enjoy Toys oyuncak atölyesinde  çocuklarınızın yeteneğini ve hayal gücünü geliştirmeye yönelik çalışmalarımız başladı. Siz de verimli ve eğlenceli bir hafta sonu için kayıt yaptırabilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı etkinliklerimiz sayesinde, tamamen doğal bir malzeme olan ahşabı kullanarak birçok oyuncağı, hediyelik eşyayı atölyelerimizde yapma fırsatını sunuyoruz.

Eğlenceli vakit geçirmiş olmanın yanı sıra ahşap boyama, ahşap yapboz birleştirme ve kesme konusunda el aletleri ile özel gözetmen eşliğinde ahşap işçiliğini ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

MOTORLU AHŞAP OYUNCAKLAR

Çocuklar motorlu ahşap oyuncaklarla hem hareketli oyuncaklar üretmekte hem de bu oyuncakları diledikleri gibi boyayabilmektedirler. 

OYUNCAK KİTLERİ
Atölyelerde kullanılacak ahşap kitleri yarı mamul olarak hazırlanmakta ve gerekli ahşap malzeme kurumlara sağlanmaktadır. Oyuncak kitler çocukların kendilerinin birleştirip boyayarak kullanabilecekleri halde hazırlanmaktadır. Çocuklar kitler üzerinde tornalama, dekupaj kesim, zımparalama, boyama ve birleştirme işlemlerini yaparak kitlere son halini verirler.

Oyuncak kitler çalışma sonunda çocuklara hediye edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube
Abone Olun!
RSS

Katılmak İstiyorum

× Whatsapp