Türkiye’de Oturum İzni: Öğrencilerimizin Türkiye’deki oturum izinlerini Emniyet Müdürlüğünden kurumumuz almaktadır.

Konaklama: Öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarını Lotus Eğitim organize etmektedir. Lotus’la anlaşmalı öğrenci yurtlarında hem çok ucuza hem de çok konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. (internet, tv, fitness salonu,çalışma odası,24 saat sıcak su vb.)

Eğitim İmkanlarımız: 10 kişilik sınıflar, Klima, projeksiyon ve internetli sınıflarda interaktif eğitimler, konferans salonu, bahçe, Cafe, sınırsız internet.

T.C. MEB Onaylı Sertifika: Öğrencilerimize kursun sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir.

YÖS işlemleri: Üniversiteye kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizin YÖS sınavına başvuruları konusunda yardımcı olunmaktadır.

Rehberlik: Öğrencilerimiz Türkiye’ye geldiklerinde hava alanından karşılanarak Lotus’a ve kalacakları yere götürülmektedirler.

GSM Kartı ve Banka İşlemleri: Öğrencilerimiz geldikten sonra kendileri için görevlendirilmiş personelimizle birlikte GSM hattı almakta ve ülkelerindeki ailelerini aramaları sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerin banka hesabı açmak isteyenlere yardımda bulunulmaktadır.
Seviye sınıfları: Türkçesini geliştirmek isteyenler için seviye sınıflarında eğitim verilmektedir.

Özel Konuşma Etkinlikleri: Öğrencilerimiz Türkçe Kulübü ile özel konuşma pratikleri yapmaktadırlar. Eğitim binamızda bulunan Cafe Lotus’ta özel konuşma etkinlikleri ile çok kısa sürede Türkçe öğrenmektedirler.

Üniversiteler: Kurumumuz İstanbul’daki bir çok üniversite ile bağlantılıdır. Öğrencilerimiz üniversitelere kayıt yaptırmak için gereken Türkçe sınavlarında başarılı olmaktadırlar.

Turlar: Öğrencilerimiz için Lotus Eğitim’e ait Turizm acentası sayesinde çok az ücretle İstanbul ve Türkiye Turları düzenlenmektedir.  Kursa kayıt olarak Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini de yaşama fırsatınız olacaktır.
Kişiye Özel Rehberlik Sistemi: Öğrencilerimiz kişiye özel rehberlik sistemimiz ile eğitim ve kişisel sorunlarını danışabilecekleri bir rehbere sahiptirler.

Kurs Ücreti:

Ön kayıt Belgesi İçin ( öğrenci vizesi alınırken kullanılacak): 250USD ( Bu ücret toplam ücretten düşülecektir.)
1 Dönem: 1600 USD (4 Aylık Ücret)2 Dönem: 3200 USD (8 Aylık Ücret) 
Çin vizesi